Novinky
Reproduktor JBL k nákupu GRI pneu ZDARMA

Reproduktor JBL k nákupu GRI pneu ZDARMA


Kupte u nás od 1. září do 30.listopadu 2022 pneumatiky značky GRI a dostanete k nákupu jako DÁREK voděodolný reproduktor JBL GO 3.
 
PODMÍNKY AKCE
23. 8. 2022 Celý článek

NOVINKA, stavební pneumatiky GRI

NOVINKA, stavební pneumatiky GRI


GRI je předním výrobcem speciálních pneumatik na Srí Lance s pobočkami v 9 zemích a prodejem ve více než 50 zemích po celém světě. Vyrábí vysoce výkonné pneumatiky pro zemědělství, stavebnictví a manipulační techniku.
 
Výrobce dodává vysoce kvalitní speciální pneumatiky, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem z čistého přírodního kaučuku, z vyspělých výrobních závodů na Srí Lance. GRI továrna je největší na Srí Lance, kde se vyrábějí průmyslové pneumatiky, a první, která vyrábí radiální zemědělské pneumatiky. Technologické inovace, technická síla a provozní dokonalost poháněly GRI rychlým růstem, aby se staly lídrem v oblasti specializovaných pneumatik.
 
GRI je certifikován podle ISO 9001: 2015 - Quality Management, ISO 50001: 2011 - Energy Management a ISO 14001: 2004 Environmental Management.
 
Dostupné produkty lze prohlédnout a objednat zde
15. 1. 2021 Více

Akční nabídka stavebních pneumatik GALAXY

Akční nabídka stavebních pneumatik GALAXY


Podívejte se na naši akční nabídku stavebních pneumatik značky GALAXY na traktorbagry, smykem řízené nakladače a kompaktní nakladače. Využijte právě teď akčních cen! Nabídka platí do vyprodání zásob. Vybírejte ZDE

1. 11. 2019

1236další


---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------