Novinky
Akční nabídka stavebních pneumatik GALAXY

Akční nabídka stavebních pneumatik GALAXY


Podívejte se na naši akční nabídku stavebních pneumatik značky GALAXY na traktorbagry, smykem řízené nakladače a kompaktní nakladače. Využijte právě teď akčních cen! Nabídka platí do vyprodání zásob. Vybírejte ZDE

1. 11. 2019

Stavební pneumatiky Michelin

Stavební pneumatiky Michelin


MICHELIN, globální jednička na trhuvytvořil speciální řadu pneumatik COMPACT LINE, která je vhodná pro stavební stroje a přizpůsobuje se rozmanitosti podmínek, v níchž tyto stroje pracují. Tyto pneumatiky zvyšují produktivitu strojů a snižují jejich provozní náklady.

Mimo nejprodávanějšího typu Power CL společnost ČEMAT nabízí také další typy pneumatiky z řady Michelin Compact Line. Jsou to mj. Michelin XMCL, Bibload Hard Surface, Bibsteel Hard Surface.

Dostupné produkty lze prohlédnout a objednat zde

13. 7. 2016

Akční nabídka stavebních pneumatik CAMSO

Akční nabídka stavebních pneumatik CAMSO


Jako v uplynulých letech tak i letos jsme připravili „jarní akci“ na stavební pneumatiky CAMSO (dříve Solideal). Nabízíme Vám několik typů pneumatik, určených pro smykem řízené nakladače, kolové nakladače, traktorbagry, grejdry, UNC a terenní desty a to za velmi příznivé ceny. Tato nabídka je platná od 14. března do 30. dubna 2016 nebo do vyprodání zásob. 

 

16. 3. 2016

1235další


---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------