OTR

EM/OTR pneumatiky

V portfoliu ČEMAT najdete nabídku pneumatik také na zemní stavební stroje. Široká síť partnerských dodavatelů umožňuje ČEMATu v každém okamžiku najít tu nejlepší cenu na trhu a nabídnout zákazníkům to nejlepší, nejrychlejší a vždy efektivní řešení na míru a dle požadavků.

Pneumatiky MAGNA TYRES jezdí na vysokozdvižných vozících, kontejnerových manipulátorech, stavebních či zemních strojích. Výhodou značky je nejen kvalita srovnatelná s konkurenčními prémiovými značkami, ale také rychlá dostupnost, či nadstandartní pětiletá záruka. Pneumatiky značky MAGNA TYRES se prodávají po desítkách tisíc kusů po celém světě včetně důležitých zákazníků, jako jsou měděné doly v Kazachstánu, obří doly ve Vietnamu, Jižní Africe či diamantové doly v Brazílii. Pokud si zakoupíte zemní stroj značky VOLVO, TEREX či LIEBHERR můžete se setkat s pneumatikami MAGNA TYRES, jelikož v některých výrobních závodech těchto výrobců strojů se tyto pneumatiky montují přímo v prvovýrobě na nové stroje.

Dále dodáváme EM / OTR pneumatiky značky CAMSO (dříve Solideal) a jejich model SRGP.

 

Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:


Ing. Martin Křístek
mobil: +420 603 577 549
telefon: +420 596 092 326
e-mail: kristek@cemat.czSeřadit
1231011další
1231011další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------