Michelin

Pneumatiky značky Michelin jsou známé celosvětově jako jedna z nejprestižnějších značek pneumatik. Svou kvalitou, excelentním zpracováním a zejména pak vynikajícími vlastnostmi se řadí ke špičce v oboru. Stálá inovace a důraz na kvalitu nejen produktu, ale také servisu souvisejícího s nákupem pneumatik je trvalou devizou značky Michelin.Rozsáhlé portfolio pneumatik Michelin zahrnuje pneumatiky pro každý typ vozidla.  
ČEMAT uzavřel partnerství s Michelinem na podzim roku 2014 a navázal tak na dřívější jednorázové partnerství. Tuto spolupráci nyní dále systematicky rozvíjí. ČEMAT zastupuje Michelin na poli radiálních OTR pneumatik, specializovaných pneumatik pro stavební stroje a pneumatik pro vysokotonážní vysokozdvižné vozíky. 
Michelin datuje začátky své výroby až do 19. století, kdy byla firma ve Francii založena bratry Michelinovými. Po celou dobu svého působení na světových trzích klade Michelin důraz na neustálou inovaci a vývoj. Součástí rozsáhlého portfolia zájmů značky Michelin je i řada světově proslulých projektů neindustriálního charakteru. Pneumatiky Michelin jsou montovány v prvovýrobě řady světových společností výrobců strojů jakými jsou CAT, VOLVO nebo vybrané řady strojů LIEBHERR.


Seřadit
1237další
1237další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------