Další novinky CAMSO 2016

26. 1. 2016

 

 

Novinkou pro rok 2016 je Solideal WEX, pneumatika střední třídy pro osmikolové bagry, vhodná též pro kolová rýpadla a jiné menší stroje. Zdokonalená ochrana bočnic vylepšuje stabilitu a odolnost proti průrazům a průpichům. Životnost pneumatiky je prodloužena díky robustní kostře. Hluboký vzorek spolu s vylepšenou pryžovou směsí nabízí vynikající trakci v mimosilničních aplikacích. 

 

 

 

Objednat můžete zde


 

 

Poslední z novinek pro rok 2016 je výkonná a velmi odolná pneumatika TM R4, která nabízí unikátní schodovitý vzorek typu „Hauler“. Je výbornou volbou pro kompaktní kolové nakladače a teleskopické nakladače. Pneumatika je vysokoplátnová a její mimořádná odolnost jí předurčuje k využití i do těch nejnáročnějších off-road aplikací při bezkonkurenční výdrži a skvělé trakci. Vylepšený běhoun a kónický dezén boční strany zajišťují stabilní jízdu v náročném terénu.

 

 

 

Objednat můžete zde: https://b2b.cemat.cz/14-533-7976/

 https://b2b.cemat.cz/14-897-8157/

 https://b2b.cemat.cz/14-945-8373/


 
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------