Reproduktor JBL k nákupu GRI pneu ZDARMA

23. 8. 2022

Kupte u nás od 1. září do 30.listopadu 2022 pneumatiky značky GRI a dostanete k nákupu jako DÁREK voděodolný reproduktor JBL GO 3.

PODMÍNKY AKCE
• DÁREK je k nákupu 4ks jakýchkoli pneu značky GRI v min. celkové hodnotě 20 000 Kč bez DPH (obě podmínky musí být splněny)
• akce platí pouze na modely GRI od 1.9. – 30.11. 2022 nebo do rozdání zásob.


Nakupte přímo na eshopu (pouze pro B2B zákazníky) nebo s poptávkou kontaktujte svého obchodního zástupce či produktového manažera – blazek@cemat.cz, mob.: +420 603 883 209

GRI je předním výrobcem speciálních pneumatik na Srí Lance s pobočkami v 9 zemích a prodejem ve více než 50 zemích po celém světě. Vyrábí vysoce výkonné pneumatiky pro zemědělství, stavebnictví a manipulační techniku.

Výrobce dodává vysoce kvalitní speciální pneumatiky, které jsou vyrobeny udržitelným způsobem z čistého přírodního kaučuku, z vyspělých výrobních závodů na Srí Lance. GRI továrna je největší na Srí Lance, kde se vyrábějí průmyslové pneumatiky, a první, která vyrábí radiální zemědělské pneumatiky. Technologické inovace, technická síla a provozní dokonalost poháněly GRI rychlým růstem, aby se staly lídrem v oblasti specializovaných pneumatik.

Všechny modely GRI pneu zde
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------