Sedačky

Sedačky

ČEMAT má od roku 2002, jako jediný v České republice, výhradní zastoupení na trhu sedaček italské značky SEAT s.r.l. Tento italský výrobce patří mezi významné výrobce sedaček pro vysokozdvižné vozíky, stavební a zemní stroje. Jako výhradní zástupce této firmy nabízí ČEMAT kompletní sortiment pro všechny stroje a to včetně všech běžně používaných modifikací a doplňků. U sedaček vyšších řad lze kombinovat různé typy pneumatických odpružení, mechanické lze také zaměnit za pneumatické.

Od roku 2014 ČEMAT zastupuje KAB Seating Ltd. Tento Britský výrobce sedaček je celosvětově znám kvalitou svých výrobků. S jeho sedačkami je možné potkat se v prvovýrobě takových značek, jakými jsou Lieherr nebo Volvo. KAB nabízí kompletní sortiment sedaček pro všechny typy stavebních strojů, manipulační techniky i zemědělské techniky a to včetně sedaček na minibagry, traktorbagry, různé typy rypadel, mobilní jeřáby, teleskopické nakladače, buldozery nebo jiné typy specializované techniky.

Pro zákazníky, kteří nechtějí rezignovat na kvalitu, nejsou však schopni zaplatit vyšší cenu, nabízíme vlastní řadu sedaček značky CMT. Také tyto budgetové sedačky splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost a náročnost provozu.

Všechny sedačky lze doplnit spoustou doplňků, např. bezpečnostní pásy samonavíjecí i bez navíjení, opěrky hlavy, opěrky rukou, schránkou na dokumenty, mikrospínačem atd.


Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:


Martin Kvapulinský
mobil: +420 605 367 142
telefon: +420 596 092 326
e-mail: kvapulinsky@cemat.cz
 Seřadit
123další
123další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------