PZ Bolzoni Auramo

Skupina BOLZONI AURAMO, jednička v evropské produkci přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, jeden ze dvou nejvýznamnějších výrobců na světě, pokračuje ve své cestě, která přináší další pokrok v metodách manipulace s materiálem a nabízí nová inovační řešení pro každý článek dopravního řetězce. 
 
Globální vize společnosti BOLZONI AURAMO umožňuje společnosti posunout laťku svých norem jakosti a reagovat na potřeby trhu na všech pěti kontinentech.
 
Společnost stabilně a trvale vkládá významné investice do výzkumu a vývoje a do nejnovějších výrobních technologií. Naplno využívá možností 7 výrobních závodů, díky čemuž může nabídnout zákazníkům nové příležitosti v oblasti manipulace s materiálem a inovace v oblasti stávající nabídky přídavných zařízení. 
 
Od roku 2014 vystupuje Bolzoni Auramo společně se značkou Meyer. Spojení obou významných společností přináší výhody společné distribuční i servisní sítě, možnosti čerpat z vynikajícího technologického zázemí při výrobě produktů a v neposlední řadě i v navázání na tradici obou světových značek.
 
 
Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:
 
Michal Maslovský
mobil: +420 732 925 362
telefon: +420 596 092 326

 Seřadit
12další
12další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------