OTR

EM/OTR pneumatiky

V portfoliu ČEMAT najdete nabídku pneumatik také na zemní stavební stroje. Široká síť partnerských dodavatelů umožňuje ČEMATu v každém okamžiku najít tu nejlepší cenu na trhu a nabídnout zákazníkům to nejlepší, nejrychlejší a vždy efektivní řešení na míru a dle požadavků.

Pneumatiky MAGNA TYRES jezdí na vysokozdvižných vozících, kontejnerových manipulátorech, stavebních či zemních strojích. Výhodou značky je nejen kvalita srovnatelná s konkurenčními prémiovými značkami, ale také rychlá dostupnost, či nadstandartní pětiletá záruka. Pneumatiky značky MAGNA TYRES se prodávají po desítkách tisíc kusů po celém světě včetně důležitých zákazníků, jako jsou měděné doly v Kazachstánu, obří doly ve Vietnamu, Jižní Africe či diamantové doly v Brazílii. Pokud si zakoupíte zemní stroj značky VOLVO, TEREX či LIEBHERR můžete se setkat s pneumatikami MAGNA TYRES, jelikož v některých výrobních závodech těchto výrobců strojů se tyto pneumatiky montují přímo v prvovýrobě na nové stroje.

Čemat má ve svém portfóliu EM/OTR pneumatik značku MTP, která nabízí  vynikající poměr kvalita/cena a umožňuje přezout stroje kvalitně i zákazníkům, kteří zohlednují při svém nákupu především nižší cenu.
 
TRIANGLE TIRE
Společnost Triangle Tire Co. Ltd. vznikla v roce 2001, ale založena byla už v roce 1976 jako Shandong Tire Factory. Jako vůdčí společnost v oblasti výroby pneumatik v Číně se její sortiment zabývá výrobou komerčních pneumatik, osobních a nákladních pneumatik, radiálních a diagonálních OTR pneumatik atd., které si můžete koupit i v České Republice.
 
Jako přední výrobce radiálních pneumatik v Číně má společnost Triangle Tire Co. Ltd. obrovské zahraniční a domácí patentové portfolio a hraje klíčovou roli při stanovování národních a profesionálních standardů průmyslu pneumatik. Zaměřuje se na technologickou inovaci, výzkum, design, výrobu a marketing, aby splnila požadavky spotřebitelů na celém světě.
 
Pneumatiky značky Michelin jsou známé celosvětově jako jedna z nejprestižnějších značek pneumatik. Svou kvalitou, excelentním zpracováním a zejména pak vynikajícími vlastnostmi se řadí ke špičce v oboru. Stálá inovace a důraz na kvalitu nejen produktu, ale také servisu souvisejícího s nákupem pneumatik je trvalou devizou značky Michelin.Rozsáhlé portfolio pneumatik Michelin zahrnuje pneumatiky pro každý typ vozidla.  

 

Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:


Ing. Martin Křístek
mobil: +420 603 577 549
telefon: +420 596 092 326
e-mail: kristek@cemat.czSeřadit
1231014další
1231014další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------