Superelastická kola - Solideal - SolidAir

Superelastická kola (plné kola, plnopryžové kola) 100% nahrazují klasickou vzdušnicovou pneumatiku bez nutnosti výměny ráfků, všude tam kde existuje nebezpečí průrazu, defektu, kde jsou pneumatiky vystaveny silnému zatížení (manipulační technika).

  

Superelastická kola CAMSO® (dříve SOLIDEAL) jsou vyráběna s použitím čistě přírodního kaučuku, který snižuje přehřívání pneumatiky a prodlužuje životnost. K dispozici je ucelená škála rozměrů pro veškeré vysokozdvižné vozíky, plošiny, tahače, podvozky a stavební techniku. Nabídka CAMSO obsahuje ekonomickou verzi superelastických kol RES 330 ECOMATIC®, výběrovou RES 550 MAGNUM® prémiovou RES 660 XTREME®.

Superelastická kola italské značky MARANGONI® si získávají každým rokem větší a větší oblibu a to díky hned několika faktorům. Prvním z nich je jejich evropský původ, čímž je zaručena jejich kvalitativní stálost a pružnost dodávek. Dále je to kvůli obdivuhodné šíři sortimentu zahrnující všechna myslitelná provedení. V nabídce superelestických kol Marangoni Vám nabízíme základní Eltor 3® (E3), model střední třídy FORZA® a novinkové rEVOluční Eltor EVO® (EVO).

 

Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:

Lukáš Blažek
mobil: +420 603 883 209
telefon: +420 596 092 322
e-mail: blazek@cemat.cz

                                        Seřadit
12další
12další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------