Vzdušnicové pneumatiky - Magna

V sortimentu vzduchových pneumatik Vám ČEMAT nabízí:

 

Pneumatiky MICHELIN představují tu nejvyšší kvalitu mezi pneumatikami pro vysokozdvižné vozíky. Vyznačují se mimořádnou odolností proti defektům, dlouhou výdrží, dlouhou životností a vynikajícími jízdními vlastnostmi. Čemat má ve svém portfoliu pneumatiky Michelin pro vysokozdvižné vozíky, vysokotonážní vysokozdvižné vozíky (až 16 tun) a kontejnerové nakladače. Od roku 2015 je ČEMAT označen jako Michelin Certified Centre. Nabídka obsahuje Michelin XZM, jedná se o nejodolnější pneumatiky na vysokozdvižný vozík na trhu – pneumatiky Michelin slouží jako pneumatiky s jejichž životností se porovnávají všechny ostatní pneumatiky. 

Pneumatiky CAMSO (dříve SOLIDEAL) jsou určeny pro všestranné použití u vysokozdvižných vozíků, tahačů, podvozků a speciálních strojů. Nabídka zahrnuje standardní verzi Extra Deep Ecomatic, novou vylepšenou verzi ED Plus a také výběrovou verzi Hauler. Všechny mají univerzální plochý vzorek pro maximální životnost a stabilitu.

 

Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:


Lukáš Blažek
mobil: +420 603 883 209
telefon: +420 596 092 322
e-mail: blazek@cemat.czSeřadit
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------