MSE FORKS SE MĚNÍ NA MEIJER HANDLING SOLUTIONS

23. 2. 2016
Podle vyjádření zástupců Meijer Handling Solution vystihuje nový název daleko lépe to, co společnost dělá. Meijer Handling Solution známý svými unikátními řešeními v oblasti bezpaletové manipulace a speciálních situací v logistice tak reflektuje vývoj jakým si společnost prošla za posledních několik let. Nový název na rozdíl od názvu starého zastřešuje celková řešení v oblasti manipulační techniky, které Meijer v rámci svého sortimentu nabízí a neomezuje vnímání společnosti jen na jeden specifický produkt. Součástí změny jména společnosti je i změna loga, které zachycuje nový název v kaligrafické podobě. Název firmy je pevnou součástí nového loga. 
 
 
V rámci působení Meijer Handling Solutions na Českém a Slovenském trhu nedochází kromě oznámení nového loga a jména k žádným dalším zásadním změnám. I nadále zůstává společnost ve výhradním zastoupení ČEMATu, předního distributora příslušenství k manipulační a stavební technice v České republice i na Slovensku. ČEMAT bude i nadále nabízet teleskopické vidlice určené pro vysokozdvižné vozíky, známé pod obchodním názvem KOOI-REACHFORKS®, stejně jako komplexní výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českém a slovenském trhu, samozřejmě s veškerou technickou podporou a servisem.
 
 
autor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT, Meijer Hadling Solutions

 
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------