NOVINKY CAMSO 2016

26. 11. 2015
 
 
První v řadě novinek je pneumatika s názvem SKS 732. Tato pneumatika je určená na měkčí povrchy a do terénu. Vzorek pneumatiky má zakřivený a zúžený design, zaručuje optimální trakci a jízdní stopu. Pneumatika neklouže a drží směr. SKS 732 je první pneumatikou s patentovanou patkou nové generace Impact Guard®. Ta přináší dosud neviděnou ochranu ráfku i bočnice pneumatiky. Podle výsledků testů dělaných výrobcem se SKS 732 může pochlubit ještě vyšší životností než konkurenční prémiové pneumatiky s šípovým R4 dezénem. 
 
 

 

 
Druhou z novinek v sortimentu pneumatik na smykem řízené nakladače je Solideal SKS 775. Tato prémiová L5 pneumatika je určená na smíšené a tvrdé povrchy. Je vhodná na povrchy typu štěrk a chodníková dlažba. Pneumatika zvládá vysokou zátěž a je nejlepší volbou pro náročné práce. Maximální životnost  pneumatiky zajišťuje její masivní 50/32 vzorek, který spolu s prémiovou pryžovou směsí použitou při výrobě, zajišťuje maximální životnost pneumatiky a její odolnost proti vnějším vlivům. Také pneumatika SKS 775 využívá všech výhod patentované patky Impact Guard®. 
 
   
                                          
 
 
Další z nových pneumatik je odpružené superelastické kolo 793s určené pro práci na smíšených a tvrdých površích. Kolo je maximálně odolné proti defektům má nový moderní design a vylepšený víceúčelový protáhlý vzorek, který chrání kola před poškozením a zlepšuje kvalitu jízdy. Výhodou použití superelastických kol na smykem řízeném nakladači je to, že ráfky je potřeba pořídit jen jednou. Dále už uživatel mění pouze kola. I tyto nová kola výrobce testoval a výsledky takových testů říkají, že tato kola mají o 40% vyšší životnost běhounu než konkurenční pneumatiky stejného typu.
 
   
                                         
 
 
Poslední novinkou pro rok 2016 jsou pneumatiky BHL 753. Tyto pneumatiky jsou určeny pro rýpadlo-nakladače a jejich název nahrazuje původně používanou zkratku BHZ. Pneumatiky BHL 753 snabízí dlouhou životnost a odolnost v kombinaci s pohodlím strojníka. BHL 753 byly navrženy tak, aby co nejvíce tlumily vibrace přenášené do kabiny. Pneumatiyk mají také dobrou trakci . Pravidelnému sjíždění napomáhá naprosto plochý, unikátně nesouměrný dezén a nesměrový vzorek dezénu s hlubokými a úzkými drážkami slouží proti propíchnutí.
 
 

                                             
 
Všechny pneumatiky nabídne na český trh ČEMAT od ledna 2016. 
 
Bližší informace k pneumatikám je možné získat také na web stránkách ČEMATU: 
 
 
 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------