VÁŽÍCÍ SYSTÉM INTERSOFT

11. 12. 2013

VÁŽÍCÍ SYSTÉM INTERSOFT PŘINÁŠÍ REVOLUCI V MANIPULACI S NÁKLADEM

Vážení zboží při přepravě je a bylo jednou z častých operací při manipulaci s materiálem. Vážící systémy společnosti Intersoft Nexø zastupované na českém trhu Bohumínským Čematem přináší na český trh hned několik revolučních novinek.

Vážící systémy Intersoft jsou na světovém trhu s manipulační technikou zavedené a známé díky celé řadě patentů, které firma zapsala. Modelové řady TC2000, TC3000 a TC5000 jsou založeny na třech technologiích  - dynamické určení hmotnosti (DMD), vyvážené určení hmotnosti (BMD) a laserové určení velikosti (LVD). Všechny tyto vážící metody využívají principu hydraulického vážení a to včetně posledně zmiňovaného určení velikosti nákladu. Kombinace BMD + LVD je pak zcela novou a originální metodou vážení a dimenzování zboží na paletách.

Všechny vážící systémy firmy Intersoft se instalují přímo do hydraulického okruhu vozidla a jsou ovládány pomocí LCD panelu přímo z místa řidiče. Nainstalovaný systém navíc nemění nosnost vozíku, jeho rozměry a neomezuje nijak řidiče při manipulaci s nákladem. Systém Intersoft je také možné od začátku jeho používání nastavit tak, že sám hlídá případné přetížení vysokozdvižného vozíku a jeho přídavného zařízení. Zajímavostí je, že díky této metodě instalace je možné vážící systém použít nejen v případě vysokozdvižných vozíků, ale také pro kolové nakladače, traktorbagry a jiné stroje, které manipulují s materiálem.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------