Kolečka - RÄDER-VOGEL,Räder- und Rollenfabrik GmbH & Co. KG

ČEMAT nabízí produkty společnosti RÄDER VOGEL, největšího světového výrobce kol a kladek z patentovaného unikátního materiálu VULKOLLAN®. Již od roku 2006 má ČEMAT výhradní zastoupení v prodeji těchto unikátních produktů.

Portfolio výrobků z oblasti kol a kladek v nabídce ČEMATu v současné době přesahuje 10 000 jednotlivých produktů v nosnostech od 10 kg do 20 tun – což znamená řešení pro téměř všechny aplikace.

Díky sídlu a výrobním závodům našeho dodavatele v německém Hamburgu jsme schopni velmi rychle uspokojit prakticky jakýkoli požadavek.

Nejmodernější technologické postupy výroby kol z nejkvalitnějších materiálů jakými jsou Vulkollan®, Pevopur® nebo Tractothan® zajišťují trvale vysokou kvalitu ČEMATem dodávaných koleček.

Díky přísné kontrole ve všech fázích výroby dosahují kola v nabídce ČEMATu vysokého standardu kvality a splňují požadavky mezinárodní normy ISO 9001:2000.

 

Pro podrobnější informace kontaktujte našeho produktového manažera:

Bc. Tomáš Gabrhel
mobil: +420 605 200 218
telefon: +420 596 092 325
e-mail: gabrhel@cemat.czSeřadit
1236další
1236další
---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Synchronous) "Cemat_B2B.Cemat.cz" ----------------------------------------------------------------------------------------------